Druk 3D

Od projektu do gotowego przedmiotu – w kilku krokach. Tworzenie prototypów i ostatecznych, gotowych produktów nigdy nie było tak proste. Pierwsze drukarki 3D dostępne na terenie Polski były niesłychanie kosztowne w eksploatacji, a materiały eksploatacyjne nie należały do zaawansowanych.

o nas

Koszt stworzenia kilku prototypowych, prostych i nieskomplikowanych elementów wynosił nierzadko kilka tys. złotych.
Obecnie, za sprawą tanich i dostępnych drukarek technologia druku przestrzennego zawitała pod strzechy. Niestety drukarki takie nie nadają się do ciągłej, przemysłowej produkcji – w przeciwieństwie do technologii którą wprowadzamy. Umożliwia ona seryjne wytwarzanie elementów z idealnym odwzorowaniem szczegółów i ścisłymi tolerancjami wymiarowymi. Podstawą tej technologii jest najmniejszy na rynku element budujący o nazwie HP Voxel. Dzięki niemu możliwe jest budowanie elementów na poziomie molekularnym. Produkowane przedmioty mogą być bardzo skomplikowane: składać się z wielu różnych części i powstawać z użyciem materiałów o różnych właściwościach.

Oferujemy:

  • druk 3D na zlecenie – od prototypu po produkcję seryjną
  • pomoc w przygotowaniu projektu
  • szybką wycenę

Technologia HP

Odpowiednie wykorzystanie potencjału małych rzeczy od zawsze prowadziło do milowych kroków w rozwoju ludzkości. Dlatego firma HP postanowiła wynaleźć druk 3D od nowa. Rozpoczęto prace nad drukiem, który odbywałby się na poziomie molekularnym. Tak narodziła się nowa zaawansowana technologia, której podstawą jest najmniejszy na rynku blok budujący – HP Voxel. Inżynierowie HP stworzyli technologię, która przekracza ograniczenia współczesnych drukarek 3D. Obecnie jest ona dostępna w urządzeniach HP Jet Fusion 3D. Dzięki tym drukarkom przestrzennym możliwe jest wprowadzenie nowego sposobu prototypowania i produkcji oraz tworzenie w pełni funkcjonalnych części wysokiej jakości nawet 10-krotnie szybciej i przy niższych kosztach. Od projektu do części drukarki HP Jet Fusion 3D to kompleksowe rozwiązanie, które wykorzystujemy w pełni aby dostosować się do potrzeb Twojej firmy.